Namuose > žinios > Turinys

Kokia nauda valgant saldžią kukurūzą?

Mar 06, 2018

SWEET CORN.jpg

Saldžioji kukurūzai yra sveikų maisto produktų, kurie yra naudingi žmonių sveikatai. Taigi, koks yra saldžių kukurūzų mitybos turinys? Kokios yra saldžiosios kukurūzų valgymo naudos?

Vokietijos Mitybos ir sveikatos asociacijos instituto tyrimai rodo, kad kukurūzai turi didžiausią maistinę vertę ir naudą sveikatai tarp visų pagrindinių maisto produktų. Saldžiųjų kukurūzų maistinėje medžiagoje yra septyni "anti-senėjimo preparatai", būtent kalcio, glutationo, vitaminų, magnio, seleno, vitamino E ir riebalų rūgščių.


1, kalcis: cukrinis kukurūzas yra labiausiai gausus maistinių medžiagų kiekis maiste. Tai suteikia apie 300 mg kalcio 100 gramų kukurūzų, kuris yra beveik toks pat kaip ir pieno produktams. Gausus kalcis gali atlikti kraujo spaudimo mažinimo vaidmenį, bet taip pat skatina kaulų augimą ir vystymąsi vaikams.


2, glutationas: Glutationas ne tik balinimo poveikis, bet ir jo priešvėžinis vaidmuo, ypač endogeninio glutationo, organizmas yra labai svarbi medžiaga prieš šią ligą.


3, Vitaminai: saldžių kukurūzų maistingosios medžiagos organizme po karotino įsisavinimo į vitaminą A, turinčios vėžio poveikį. Augalinė celiuliozė pagreitina kancerogenų ir kitų nuodų išsiskyrimą.


4, natūralus vitaminas E: skatina ląstelių susiskaldymą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, neleidžia odos pažeidimams, bet taip pat mažina aterosklerozę ir smegenų funkcijos mažėjimą. Kukurūzų sudėtyje yra liuteino, zeaksantinas padeda užlaupyti akių senėjimą.


5, Selenas: "Gyvenimo elementai" Selenas vadinamas "vėžiu karaliumi", super saldus kukurūzų Se kiekis yra 8-10 kartų didesnis už įprastą kukurūzą. Selenas taip pat sustiprina imunitetą, užkerta kelią diabetui, širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujotakos ligoms, kepenų ligų prevencijai ir gydymui, kepenims ir pan.


6, magnis: magnis dalyvauja beveik visuose kūno metabolizmo procesuose, vidinės ląstelės kiekis yra didesnis nei kalio kiekis. Magnis veikia kalio, natrio ir kalcio jonus "kanalo" viduje ir už jos ribų, išlaikydamas biologinio filmo potencialo vaidmenį. Magnio trūkumas neišvengiamai pakenks žmonių sveikatai.


7, riebalų rūgštys. Riebalų rūgščių nauda žmogaus organizmui gali suteikti energijos, padedančios vystyti virškinamąją sistemą, siekiant palaikyti žarnyno floros pusiausvyrą. Saldžiosios kukurūzų valgymo nauda


"Fortop" konservuoti saldūs kukurūzai yra pasiruošę valgyti. Geras pasirinkimas kasdieniniam receptui.

canned sweet corn healthy.jpg